E-Ticaret Yazılımı

Özel Web Yazılımları

Çalışma prensibinize ve şeklinize göre, sizin için en uyumlu web yazılımlarını geliştiriyoruz.

web-yazilim-e-ticaret

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret sektörüne adım atmak ve dijital ortamda büyümek isteyen müşterilerimiz için bir E-Ticaret yazılımından beklenen her şeyi sizlere uygun ve benzersiz bir şekilde sunuyor, internet ortamında ayakta kalmanıza yardımcı oluyoruz.
Web Yazılımlarınızı alanında uzman, yenilikçi ve ufku geniş ekibimiz sayesinde inşa ediyor, sizlere kolay ve pratik bir yönetim alanı temin ederken, ziyaretçilerinize de aradığını kolay bulabilecekleri hızlı ve düzenli bir web sitesi sunuyoruz.

web-yazilim-ozel-yazilim-cozumleri-e-ticaret

Özel Yazılım Çözümleri

Yoğun iş temposunun hâkim olduğu bir ortamda, işlerinizin daha hızlı ve pratik bir şekilde halledilmesini, gerekli analizlerin raporların kayıtlar halinde tutulmasını talep edebilirsiniz. Bu aşamada Bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarınız için beklentilerin ötesinde özel yazılımlar tasarlayıp, bilişim çağına yakışır şekilde işlerinizin daha hızlı ve pratik bir şekilde işleyebilmesini sağlıyoruz.
Ekibimiz ihtiyaçlarınızı ve bir yazılımdan olan beklentilerinizi analiz ediyor, bu ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en stabil şekilde nasıl yapabileceğiniz üzerine sizlere en uygun web yazılımını üretiyoruz

web-yazilim-crm-cozumleri

CRM Çözümleri

CRM Yazılımları daha çok Pazarlama, Satış Departmanları, Servis ve Büyük küçük ölçekli birçok firma veya şirkette ihtiyaç duyulan, işleri olduğundan çok daha kolay ve pratik bir şekilde halledilmesine olanak sağlayan çözümlerdir.
Websight olarak CRM çözümlerine yeni bir anlam yüklüyor, sistemli bir şekilde çalışan ve işlerinizi çok daha kolay bir şekilde halletmenize imkan tanıyan CRM çözümlerini müşterilerimiz için profesyonel ekibimizle üretiyoruz.

Neden CRM Yazılımları?

CRM çözümleri, büyük küçük fark etmeksizin tüm firma veya şirket departmanlarında çok önemli bir önceliğe sahip olmasıyla bilinmektedir. Bunun sebepleri arasında işlerin hızlı ve daha sistemli bir şekilde ilerlemesine olanak tanıması sayılabilir.
Bu sebeple zorluk çektiğiniz alanlar için beklentilerinizi karşılayabilecek CRM yazılımları üretiyor, işlerinizin ilerleyişine destek oluyoruz.

Veri Mimarisi & Manipülasyonu

Ürettiğimiz yazılımlar sayesinde verilerinizi topluyor, sistemli bir şekilde analize tabi tutuyor ve sizlere rapor olarak sunarak iş takibini ve ihtiyaçlarınızı daha kolay tespit etmenize olanak sağlıyoruz.

Modelleme Süreci

İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir CRM yazılımını üretmeden önce, en çok takip etmek istediğiniz alanları ve yine en fazla işinize yarayacak bölümleri belirliyor, tasarım ve dizayn aşamasında bunların yerleşimine dikkat ediyoruz.

Araştırma & Süreç Yönetimi

Size uygun olan yazılımın kodlanmasından önce, sektörde ki ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, bu beklentilerinizi hızlı bir şekilde karşılayabilecek bir sistem üretmek için en doğru yolu izliyoruz.

A/B Testleri

Sizler için ürettiğimiz yazılımları A/B testlerine tabii tutuyor, en doğru sonucu alana kadar geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz.

Bize yazmak için çekinmeyin!

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

 E-Posta info@webbilgini.com

Telefon     0543 921 70 34